Poszukuję współlokatorki

Poszukuję współlokatorki do niewielkiego (jednopokojowego) mieszkania przy CH Warszawa Wileńska.

Lokalizacja:

Z mieszkania jest świetny dojazd na:

  1. główny kampus UW (20 min)

  2. Politechnikę (40 min)

  3. centrum (30min)

W okolicy mieszkania jest centrum handlowe, ZOO, parki, kilka bazarków z warzywami, sklepy, apteki oraz przychodnia.

Kamienica zlokalizowana jest w zadbanej dzielnicy mieszkaniowej.

W sąsiedztwie jest pętla autobusowa, kilka przystanków autobusowych i tramwajowych ( niedługo (2013) stacja metra : Szwedzka i Warszawa Wileńska)

Niedaleko znajdują sie modne kluby oraz miejsca kultury , takie jak: Hydrozagadka, Sen Pszczoły, Lata 70-te, Fabryka Trzciny, czy SOHO ( 4 przystanki autobusem), kina, kawiarenki i sklepy z designerskimi gadżetami.

Mieszkanie:

Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy powojennej ( cegła). Jest bardzo ciche, odizolowane od pozostałych mieszkań. Pokój ma 16 m2, pozostała część to 5 m2. Wysokość mieszkania to 2,9m. Lokal jest wyposażony w kuchenkę z piekarnikiem, pralkę, odkurzacz, żelazko, czajnik, naczynia oraz potrzebne meble.

Współlokatorka:

Dziewczyna z 2 klasy liceum. Pochodzi z okolicy Siedlec. Lubi porządek, pracuje i uczy się, nie pali, nie pije, jest rozrywkowa i miła.

Szuka osoby podobnej:)

Dostępność:

Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Cena czynszu, wszelkich opłat i internet ( 30 Mb) wynosi 600 zł. Właścicielka mieszkania jest bardzo miła i bezkonfliktowa (nie pojawia się).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="" highlight="">